headerphoto

Kontaktní čočky Crazy

Kontaktní čočky crazy jsou kosmetické kontaktní čočky které úplně překrývají přirozenou barvu dúhovky oka. www.cocky-kontaktni-barevne.cz. Na rozdíl od barevných kontaktních čoček působí poněkud nepřirozeně. Asi těžko někdo uvěří, že máte oko jako anakonda nebo zombí;-)

Kontaktní čočky crazy se vyrábějí především jako nedioptrické, nejsou tedy určeny ke korekci očních vad a nejsou tak považovány za zdravotnický prostředek jako dioptrické kontaktní čočky. Při nošení kontaktních čoček je důležitá hygiena. Před manipulací si ruce dobře umyjte, nejlépe antibakteriálním mýdlem a utřete do čistého utěráku. Postupujte podle návodu a pokud vám neni něco jasné, kontaktujte raději prodejce.Kontaktní čočky

původně určené ke korekci zrakových vad se stále častěji strávají kosmetickým doplňkem nejenom pro ženy, ale i pro mnohé muže. Kdo by se nechtěl líbit?!

Make-up

Asi každá žena používá řasenku a oční stíny. My věříme že i barevné a crazy čočky budou v budoucnu neodmyslitelnou výbavou nejenom žen, ale i mužů.